כלל השירותים ניתנים גם ב-zoom
מי אנחנו

מי אנחנו

מכון גליל הינו מרכז ידע מקצועי מוביל בתחום התעסוקה בישראל. אנו מספקים את מיטב שירותי ההכוון התעסוקתי-לימודי והכנת מועמדים לקראת אתגרי המיון והקבלה ללימודים ותעסוקה במדינת ישראל. למכון גליל יש היכרות מעמיקה ועדכנית עם מרכיבי המיון לתפקידים שונים ומסגרות שונות ואנו מתאימים את השירותים שלנו לצרכים של הלקוח ולשוק התעסוקה המשתנה כל העת. 

הערכים שלנו:

  • חוויית הלקוח – אנחנו במכון גליל מחויבים לספק ללקוחותינו שירות מקצועי ואדיב, התאמה מדויקת של השירות  לצרכים  של כל לקוח/ה , ליווי תומך עד לרגע המיונים ומעקב גם לאחריהם. 
  • מקצועיות ואמינות – כל שלב בתהליך ההכוון שאנחנו מספקים לכם, לקוחותינו, מטרתו לאפשר לכם לממש את מיטב הפוטנציאל שלכם בשוק התעסוקה והלימודים, תוך שמירה על כללי האתיקה המקצועית. אנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם להגיע לגרסה הטובה ביותר של עצמכם כדי להגשים את מטרותיכם.
  • מחקר ופיתוח –  מחלקת הפיתוח שלנו עוסקת באופן קבוע בהחדרת טכנולוגיות ושיטות חדשות לתחום ההכוון התעסוקתי. אנו מאמינים בחדשנות, בהתפתחות מתמדת ובהתאמה למצב המשתנה בשוק התעסוקה על מנת שקהל לקוחותינו יקבל את מיטב השירותים הקיימים בשוק.
  • מצוינות – בדיוק באותו אופן שבו אנחנו מסייעים  ללקוחותינו להפיק  מעצמם את המיטב, אנחנו מודדים גם את עצמנו בכל רגע נתון. אנו מחויבים לספק לקהל לקוחותינו ולשותפינו נתונים עדכניים על אחוזי הצלחה והתאמת ההכנות שלנו לתהליכי המיון בשוק התעסוקה המשתנה. חשוב לנו לקבל משוב מכם, לקוחותינו, על מנת שנוכל להמשיך ולשפר כל העת את השירות שאנו נותנים לכם. 

הצוות שלנו: 

ד"ר עדו חורש
מנכ"ל מכון גליל
אנסטסיה נורדוביץ'
פסיכולוגית
אלין אבו סינה
פסיכולוגית ויועצת תעסוקה
בן אור
פסיכולוג
אולגה לבשין
פסיכולוגית ויועצת תעסוקה
אסלאם מאסלחה
פסיכולוגית ויועצת תעסוקה
דוניא נאסר
פסיכולוגית ויועצת תעסוקה

השאירו פרטים| ונחזור אליכם בהקדם
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
דילוג לתוכן