כלל השירותים ניתנים גם ב-zoom
דבר המנכ"ל

דבר המנכ"ל

מכון גליל הוקם על מנת לספק לכל אזרח/ית במדינת ישראל, ללא תלות במקום המגורים, הדת, התרבות, הגיל והמגדר שלהם, את השירותים האיכותיים ביותר בתחום ההכנה לשוק התעסוקה. 

ברמת הפרט:

אנו  מספקים מגוון שירותים לכל מי שמעוניינים לשפר את סיכוייהם להשתלב באופן משמעותי בשוק העבודה הישראלי. שירות מוביל במכון הוא הכוון תעסוקתי-לימודי, תהליך המסייע ללקוחותינו למצוא את דרכם בתעסוקה או בלימודים מתוך היכרות עם יכולותיהם ונטיותיהם הטבעיות. עבור רבים מאיתנו, איתור המסלול המתאים ללימודים או המשרה ההולמת בשוק התעסוקה, הם בעלי השפעה עמוקה על חיינו. אצלנו תזכו לסיועם של אנשי המקצוע הטובים בתחומם, שכבר ליוו מאות לקוחות בתהליך משמעותי זה. 

ברמת הארגון:

אנו מציעים לארגונים שונים שירותי אבחון ובחינת התאמת מועמדים למשרות שונות, בכירות וזוטרות. אנו מציעים לארגונים סדנאות שונות בתחום עולם התעסוקה בהן פיתוח עובדים ומנהלים, ניהול זמן, העצמה אישית וקבוצתית, שיפור יכולות ניהוליות ועוד. 

מאז הקמתו של מכון גליל חרטנו על דגלנו את ערך השוויוניות. אנו מבינים היטב את הפערים השונים המקשים על קבוצות בחברה הישראלית להשתלב בשוק התעסוקה. בהתאם לכך, אנחנו מחויבים לסייע לכל גבר ואישה לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם, ולהתמודד בהצלחה עם האתגרים השונים של שוק התעסוקה, מתוך מקום של בטחון בעצמם וביכולותיהם. לאור חזון זה יצרנו שותפויות עם ארגונים מכלל המגזרים בחברה הישראלית: יהודים, מוסלמים, נוצרים, בדואים, דרוזים וצ'רקסים. מאז הקמת מכון גליל ועד היום, הענקנו למאות מועמדים/ות שירותים שחשפו בפניהם יכולות וכישורים שיש בהם, להם לא תמיד היו מודעים. משימתנו היא להביא כל מועמד/ת לאתגר ימי המיון ומרכזי ההערכה בישראל במצב של מוכנות אישית אופטימאלית.

במדינת ישראל החוק הנוגע לשירותי ייעוץ תעסוקתי מעורפל וכתוצאה מכך השוק רווי בגורמים שאינם מספיק מקצועיים בתחום החשוב והרגיש זה. זה המקום להדגיש כי אנשי הצוות שלנו הם מיטב אנשי המקצוע, המוסמכים למתן שירותי ייעוץ תעסוקתי עפ"י חוק. בין אנשי הצוות שלנו ישנם פסיכולוגים מוסמכים עם התמחויות בעולמות תוכן מגוונים (פסיכולוגיה תעסוקתית, קלינית, חינוכית, שיקומית ועוד). כולם בעלי שנים רבות של ניסיון וחיים את שוק התעסוקה באופן יום-יומי, ע"י קשר קבוע עם מעסיקים במשק, באקדמיה ובמוסדות ההכשרה השונים בישראל. עוד בצוות שלנו, מאבחנות פסיכוטכניות, מורות מוסמכות לעברית, מדריכים/ות המציעים ללקוחותינו שירותי הדרכה אישיים וקבוצתיים במגוון רחב של תחומים. כולם אנשי מקצוע מובילים בתחומם ויעשו כל שיידרש להביא אתכם אל היעדים שסימנתם.

ולבסוף, פנינו אל העתיד, אל הכוונת כל מועמד/ת  בשוק התעסוקה המודרני המשתנה לנגד עיננו בקצב מסחרר. גאוותנו הגדולה היא במחלקת הפיתוח שלנו, העוסקת באופן קבוע בכתיבת חומרים מעודכנים ופיתוח כלים וטכנולוגיות שונות, החוצים מגבלות של שפה ותרבות. אלו מאפשרים את ההכוון התעסוקתי-לימודי המיטבי וההכנה העדכנית ביותר של לקוחותינו לאתגרי המיון. 

      

,שלכם בידידות

ד"ר עדו חורש

מנכ"ל מכון גליל

השאירו פרטים| ונחזור אליכם בהקדם
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
דילוג לתוכן